2024m. March 29d. 02:21:36

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 2

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,002
· Naujausias narys: Kestutis
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Egzotika.Info » Plepalai
 Spausdinti temą
kaip jusu namiškiai reaguoja į egzotiką
warskiuz
Esu studentas ir turiu nuostabu kambarioka, nes ir jis domisi egzotika.. taip, kad auginam vorus abu.. namie 2x daugiau voru:hap::hap:
 
Skaja
Kol kas blogiausiai motina reagavo į maistą - peles, jos jai yra bjauresnės už mano varliagyvius ir roplius Grin
 
labai grazi iguana
kai mani mama buvo gyva tai jai je patiko o dabar mano tetis tai baisu kas darosi as noriu labai pitona augint bet man neleidze o sesei venodai broliui nelabai patinka bet jis fobiskai bijo smaugliu pitonu ir varliu:laugh:
 
godzira
as irgi turiu gecko auretus mamos prasiau pirma sake kad geriau jau kokius vezliukus auginciauGrinar dar kanors tokio bet laikuj begant ir mano mamos nervams silpnejant.leido.:jeeeGrinabar beliko tiktai barzdotaja agama isprasyti kad laikyti leistu ir laimingas busiu iki ausu
:geras:
 
loleris
Mociute vos nenualpo kai paprasiau kol nebusiu pakeist vandeni Grin teko draugo prasyt
Haters gonna hate
 
SharXan
Na,žmonos ilgai neteko įkalbinėti,kad leistų man auginti vorą,nes visą gyvenimą domiuosi gyvąja gamta,tai kaip ir likau suprastas...Antrą,trečią,ketvirtą vorus dar vis zyzdavo vakarais,kad užteks,po dešimto nieko nesako Smile Po truputį ir pačiai patikti pradeda,kai pasakoju apie juos,rodau ir aiškinu viską,kas ir kaip yra...Taigi tampa po truputį bendru šeimos užsiėmimu laisvomis dienomis Smile
Tebūnie taip.
 
craft
Kai gyvenau su tėvais,tai močiutė dar ir musių prigaudydavo,vorus paserdavo.Dabar tenka vienai suktis:nezin:
Niekada nepasiduok, jeigu žengei žingsnį atgal, tebūnie jis skirtas įsibėgėti.
 
henrika
Na kol gyvenau su tevais namie buvo pilna kitokiu gyvunu, be egzotuku.Buvo tam galimybes ,tad namie buvo 5 Šuniukai,papugos ,erelis,seskai, ziurkes,ziurkenai,triusiai,akvariumai....Na bet jau tada laike mane nenormalia, nors pykti nepyko , nes viska tvarkydavau ir valydavau, maitindavau pati!nors issikrauscius is tevu, daug gyvunu pasiliko mama!Wink(o mano mazoji sesute "tokia pati" visada nesa is lauko visokius negyvus vabalus ir klausineja "ar galiu auginti"Wink;Ddaug metu dar svajojau apie agamas,viena diena atsirado smithi,tai buvo dovana ,Mano draugui.Jam labai patiko ir jau auginame antra voriuka ir dar planuose yra! :alus:Aisku atsirado ir agama iskart po nauju m. dabar jau atsirado antra....:naiv: tiesiog dievinu savo seima kad niekada nesake "gal gana",taip pat ir mano draugas ,visada atsakimas,"kur vaziuosim?" (Nes turiu bruoza vaziuoti labai toli pirkti gyvunu);D tiesiog seima lengva forma visada sako "isprotejus" o draugai dar dabar laiko nenormalia ir stebisi! O Zinot ka, nezinau ,kodel man jie atrodo nenormalus kaip jiems gali nepatikti:kvail:
 
Fladas
Mano dėka atsirado antras egzotinių gyvūnų mėgėjas - draugas kai jam papasakojau apie šias mielybes jis labiausiai susižavėjo nariuotakojais todėl daviau jam kaukolėtuojų tarakonų po to vietnamo gyvalazdžių, po šiai dienai jis jau planuoja laikyti vorą b.aSmile
 
rapolasl
oi buvo vargelio iš pat pradžių Grin kokius pusę metų įkalbinėjau, kad leistų augint vorą neleido neleido, bet kažkaip vieną dieną ant nuotaikos buvo ir leido ! Grin nusipirką pirmąjį vorą ! N.chromatus laimės pilnos kelnės buvo ;D po mėnesio nusipirkau antrą vorą P.chordatus po to rūsyje pasigavau plyšinio kampavorio patelę kuri pasirodo jau buvo apvaisinta sumezgė kokoną ir buvo pabiručių ! :hap: O paskutinis pirkinys buvo gyvalazdės. Taip gavosi, kad jas susiorganizavau per 10 minučių Grin tėvai jau nieko nebesako visiškai Grin jau net patiems pradeda patikti :alus:
 
Gedukass
Mamukui tai labai patinka, bet tėveliui tai nelabai. Bet aš su mamuku už šiuos egzotinius gyvūnus tai ir šeimoj turim dviguba balsa už ! Galvojam įsigyti kažką įdomesnio Wink

------------------------------------------------------------------------------

Dovanos
Redagavo Gedukass 2016-06-21 16:17
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8240
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36150090 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma